ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΩΡΑ ΓΙΑ ΠΟΔΗΛΑΤΟΒΟΛΤΑ!!!!!!!!!!!!!(28/11/08)

122 σχόλια / 0 νέα/ο
Τελευταία δημοσίευση
AfloEydK
Απών/απούσα

προσπαθω να πεισω και γω την κοπελα μου να ερθει......
ελπιζω να τα καταφερω..
προσφερθηκα ακομα και για τριημερη αραχοβα
να μαζεψω εγω τα φαγητα οταν παραγγελνουμε απ'εξω
να πλενω τα πιατα και διαφορα τετοια
ελπιζω να κανουμε μεγααααααααααλη βολτα αποψε

toxotis66
Εικόνα toxotis66
Απών/απούσα

1)toxotis66

rearviewmirror
Απών/απούσα

στιγμή Ομονοια εχει μαζεψει συννεφο...Οπότε και κανα αδιαβροχο δεν θα ταν ασχημο...

2) rearviewmirror

Royaloak
Απών/απούσα

and my wonderful Da Vinci-xtravaganza. Είμαι super excited. Αφήνω τον νυν επιστρέψαντα σύζυγο μόνο του απόψε για χάρη σας. Θα σας ακολουθήσω οπουδήποτε στο κέντρο κι όταν το γέρικο σκαρί μου διαλυθεί, θα πάρω το δρόμο της επιστροφής για την ωραία Κυψέλη. Το επίθετο 'μάχιμη' αναφέρεται στην ποδηλατική μου δεινότητα (άντε να γράψω κι εγώ χαχαχαχαχα!!!) ή στη μαχητικότητά μου ενάντια στην κλοπή (χαχαχα!!! επίσης); Δηλαδή θα με σώσει το κράνος, αν έρθει κανείς που δεν μ'αγαπάει;

@rearviewmirror: έχουν ήδη πει ότι θα βρέξει το βράδυ. Να σου φέρω το μπουφανάκι σου απόψε ή να το αφήσω για την Τρίτη;

rearviewmirror
Απών/απούσα

Αστο για Τρίτη , δεν επείγει...
Θα πλατσουρήσουμε δλδ ? Ωραια!

Royaloak
Απών/απούσα

Μήπως πάμε προς το ραντεβού παρέα; Που θα βρίσκεσαι κατά τις 9 παρά;

Θεέ μου μόλις αντελήφθην ότι συνομιλώ μ'ενα σκίτσο τρελαμένο, που το λένε ο 'καθρέφτης που βλέπει πίσω'.

elsa
Απών/απούσα

Μην μετράς!Μπράβο Βαγγελιώ!Η δική μου βόλτα ή ταξίδι αρχίζει σε 5 λεπτά!Τα λέμε το βράδυ!Δεν κολώνουμε εμείς στις βροχές!70 άτομα την Κυριακή και τα αδιάβροχα ήταν μετρημένα στα δάχτυλα!Τα λέμε το βράδυ!

giospy
Εικόνα giospy
Απών/απούσα

Να σας ζηλευω παιδια..σημερα που δν θα ειμαι εγω,φαινεται να μαζευεστε πολλοι..Τι ντουντουκα ειναι αυτη που εχεις ρε Βασιλη??Τι εχει παιχτει?? Τι εχω χασει???Που ειμαι??Ποιος ειμαι????

rearviewmirror
Απών/απούσα

Αν ξεκινήσω απο το σπίτι θα σε πάρω τηλέφωνο...αλλα επειδή ειμαι ηδη κέντρο υπάρχει ενδεχόμενο να μην γυρισω πίσω.

xtravaganzagold
Εικόνα xtravaganzagold
Απών/απούσα

..καημενε μου οταν επανελθεις απο την καλοπεραση (ξερεις εσυ !) σε περιμενει προπονηση !

..καταλαβα ! Παλι δε θα παρω την κουρσα σημερα ! Τουλαχιστον δειχνει ωραια στο δωματιο μου σαν διακοσμηση !

ΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΛΑ ΠΑΜΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ!

wolf25041980
Εικόνα wolf25041980
Απών/απούσα

φιλε γιωργη εχεις χασει πολλα!δεν σου λεω που να σκασεις για να εχεις εναν λογο παραπανω για να ερθεις την επομενη φορα!!κωστα σπαστος η mtb?

xtravaganzagold
Εικόνα xtravaganzagold
Απών/απούσα

..κυριοι,

και κυριες !

Σημερα λεω να κινηθουμε κεντρο γιατι εχει και κρυο και ισως να βρεξει. Θα παρω το stridακι γιατι μαλλον θα φερω αλλα 2 σπαστα στο αυτοκινητο .Και μια τουρτα!

macgayver
Απών/απούσα

μηπως θα ειναι η παρεα με τα σπαστα απο βουλα?

xtravaganzagold
Εικόνα xtravaganzagold
Απών/απούσα

μαλλον για εμας θα λες (βασικα 2 απο οοοολα τα σπαστα).
Σιγουρα θα ειναι ο τυπος με το τριγωνακι (εγω).
macgayver? εχει πλακα..!ονομα?

djapal
Εικόνα djapal
Απών/απούσα

αυτός με το orbea μωρέ :P

xtravaganzagold
Εικόνα xtravaganzagold
Απών/απούσα

νομιζω οτι ειναι ο φιλος με το dahon mu , σε μπλε μεταλλικο , με τα brooks grip , που ξεχναω δυστυχως τον ονομα του! Εχουμε βεβαια να τα πουμε...απο την πορεια!

macgayver
Απών/απούσα

ενα DAHON MU προστεθηκε στην παρεα

djapal
Εικόνα djapal
Απών/απούσα

για μένα έλεγα! χααχαχαχαχχααχα

xtravaganzagold
Εικόνα xtravaganzagold
Απών/απούσα

μα..που εισαι τοοοοσο καιρο? Ο Κωστας ειμαι , με το strida , θυμασαι? που ειχε χτυπησει η αδελφη μου στην πορεια..
θύμισε μου ρε συ το ονομα σου , ελα σημερα , θα φας και ...τουρτα!

xtravaganzagold
Εικόνα xtravaganzagold
Απών/απούσα

..και με σπανιο οχημα !Αλλα πολυ σπανιο ρε συ !

Nemi6
Απών/απούσα

Α και μην φατε θα χουμε γλαρο !
Να επισημανω, οτι οποιαδηποτε ανησυχια υπαρχει για την κατασταση και την αντοχη των ελαστικων μου, να εξαφανιστει(για τους γνωστους κακιασμενους).
Πηγα και τα αλλαξα σε πιο καλα και τουμπανα.
(νο μορ τσειντζ σαμπρελας).
Και ντυθειτε καλα παιδες ...παγωνει εξω

τα λεμε κατω

macgayver
Απών/απούσα

MACGAYVER η αλλιως ΜΠΟΜΠ Ο ΜΑΣΤΟΡΑΣ η αλλιως κυρος γραναζης η αλλιως ΣΠΥΡΤΟΥΛΗΣ Η ΑΠΛΑ Αρης

xtravaganzagold
Εικόνα xtravaganzagold
Απών/απούσα

Νεστορα , με προλαβες !Αν και πιστευω οτι...αν δε βαλεις tubeless εσυ , δε θα ησυχασεις ποτε! χεχεχεε!

Σημερα , οντως , θα δαγκωσουμε την αναρτωμενη μαζα

rearviewmirror
Απών/απούσα

'Σημερα , οντως , θα δαγκωσουμε την αναρτωμενη μαζα'

Θα πέσει πολύ πετάλι....

GeorgeHH
Απών/απούσα

ωραία βόλτα παίδες ο σκουπιδοφάγος όλα τα λευτά χεχε

plannet.
Απών/απούσα

παιδια η βολτα ηταν θεσπεσια χαλαλι τοσες ωρες με το τρενο απο τη Θεσ/νικη να σας συναντησω.

toxotis66
Εικόνα toxotis66
Απών/απούσα

ρε συ plannet που ησουν??
δε σε γνωρισα γαμώτο..
αχ την αλλη φορα..

xtravaganzagold
Εικόνα xtravaganzagold
Απών/απούσα

μπορειτε να μου στειλετα ο,τι φωτογραφιες τραβηξατε με τα γεννεθλια μου κ.τ.λ. , στο mail μου , xtravaganzagold@hotmail.com . να τις εχω να το θυμαμαι ?

ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ , ΟΛΟΥΣ !!!!!!!!

Η ΒΟΛΤΑ ΕΙΧΕ ΤΕΡΑΣΤΙΑ ΕΠΙΤΥΧΙΑ ΧΤΕΣ !Η βροχη (ειδικα το χτεσινο ψιλοβροχο) διαγραφεται οριστικα απο τους ανασταλτικούς παράγοντες!!!

elsa
Απών/απούσα

ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ MR XTRAVAGANZA!Το mail μου είναι elsa-berlin@hotmail.com και θέλω να τις έχω και εγώ!Καλά, όσο για τη βόλτα ήταν καταπληκτική, με αρκετές εναλλαγές!Σε ευχαριστούμε σκασμένο!!!

Popi
Απών/απούσα

Pedia thelo k go fotografies :) To mail mou : ravensclaws@gmail.com Thanks!!! Popi

contact